Spotkanie projektowe w Hamburgu 30.11-1.12.2023

W dniach od 30 listopada do 1 grudnia br. odbyło się pierwsze stacjonarne spotkanie w ramach realizacji projektu „Easy Energy Efficency solutions for public buildings and small companies in the BSR”, który OPK realizuje jako Parnter projektu. Spotkanie odbyło się w Hamburgu i było zorganziowane przez Lidera projektu: Hanse Parlament s. V.

Była to okazja do spotkania się i poznania w Partnerstwie, zaplanowania i zorganizowania dalszych działań projektowych. W ramach merytorycznej części związanej z realizowanym projektem pracowaliśmy warsztatowo nad wypracowaniem pytań do wywiadów w ramach pierwszego etapu projektu (WP1).

Na spotkanie przygotowaliśmy prezentację, którą można przeczytać tutaj: /pobierz/.

W ramach integracji wszyscy uczestnicy odwiedzili przepiękny Christmas Garden, który jest organizowany w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Warto było odwiedzić to miejsce.

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z tego wyjazdu.

Warsztaty Strategiczne z udziałem przedstawicieli gmin oraz partnerów społeczno-gospodarczych

W dniach 24 i 25 listopada br. odbyły się kolejne warsztaty w ramach opracowania Strategii Terytorialnej Stowarzyszenia Otulina Podkrakowska na lata 2021-2027.
Udział wzięli przedstawiciele gmin, członków Stowarzyszenia, członkowie zespołu roboczego ds. opracowania Strategii, a także partnerzy społeczno-gospodarczy, w tym członkowie Rady Programowej.
Warsztaty miały na celu:
– Weryfikację wyników diagnozy obszaru Stowarzyszenia;
– Określenie celów i kierunków działań Stowarzyszenia od roku 2030;
– Doprecyzowania i określenie listy projektów do realizacji w ramach Strategii;
– Opracowanie planu rozwoju Stowarzyszenia do roku 2030.

Skip to content